Перейти до змісту

Система електронного адміністрування ПДВ

Меню Система електронного адміністрування ПДВ надає користувачам електронного кабiнету доступ до інформації з системи електронного адміністрування ПДВ, а саме:

  1. Реєстр операцій
  2. Реєстр транзакцій
  3. Інформація про суму перевищення

Реєстр операцій

В цьому вікні користувачі електронного кабiнету отримують перелік всіх операцій, зареєстрованих в Системі електронного адміністрування ПДВ - податкових накладних, розрахунків коригування, поповнення рахунку, овердрафту, тощо. Реєстр операцій будується за календарною черговістю реєстрації відповідних операцій від новіших до старіших та дозволяє отримати інформацію про актуальні ліміти та інші показники Реєстру.

Застосовуйте фільтр, щоб обмежити розмір необхідної інформації:

Реєстр операцій

Відібрані дані з Реєстру операцій, що візуалізуються після натиснення кнопки Пошук, можна вивантажити за допомогою кнопки Експорт в Excel

Максимальна кількість записів Реєстру операцій для вивантаження обмежена 1000 строками, застосовуйте фільтр.

Реєстр транзакцій

В цьому вікні користувачі електронного кабiнету отримують перелік всіх операцій з ПДВ-рахунком, в тому числі інформацію про тип транзакції (зарахування коштів, списання коштів тощо), загальну сума поповнення рахунку, списання коштів з рахунку, суму всіх кредитових оборотів по ПДВ-рахунку, заборгованість, актуальний залишок коштів на рахунку. Реєстр транзакцій будується за календарною черговістю реєстрації відповідних транзакцій від новіших до старіших.

Інформація про суму перевищення

За допомогою даного сервісу платникам надано можливість перегляду інформації щодо даних розрахунку суми перевищення та результату порівняння даних податкової звітності з ПДВ та ЄРПН.