Перейти до змісту

Система електронного адміністрування реалізації пального

Меню Система електронного адміністрування реалізації пального надає користувачам електронного кабiнету доступ до інформації з СЕА (система електронного адміністрування) РП (реалізації пального), а саме:

  1. Реєстр операцій обсягів пального
  2. Реєстр сум акцизного податку
  3. Реєстр транзакцій

Реєстр операцій

В цьому вікні користувачі електронного кабiнету отримують перелік всіх операцій, зареєстрованих в СЕА (система електронного адміністрування) РП (реалізації пального) - акцизних накладних, розрахунків коригування, тощо за обсягами реалізації відповідного виду пального. Реєстр операцій будується за календарною черговістю реєстрації відповідних операцій від новіших до старіших та дозволяє отримати інформацію про актуальні ліміти та інші показники Реєстру.

Реєстр сум акцизного податку

В цьому вікні користувачі електронного кабiнету отримують перелік всіх операцій, зареєстрованих в СЕА (система електронного адміністрування) РП (реалізації пального) - акцизних накладних, розрахунків коригування, тощо за сумами акцизного податку. Реєстр операцій будується за календарною черговістю реєстрації відповідних операцій від новіших до старіших та дозволяє отримати інформацію про актуальні ліміти та інші показники Реєстру.

Реєстр транзакцій

В цьому вікні користувачі електронного кабiнету отримують перелік всіх операцій з ПДВ-рахунком, в тому числі інформацію про тип транзакції (зарахування коштів, списання коштів тощо), загальну суму поповнення рахунку, списання коштів з рахунку, суму всіх кредитових оборотів по ПДВ-рахунку, заборгованість, актуальний залишок коштів на рахунку. Реєстр транзакцій будується за календарною черговістю реєстрації відповідних транзакцій від новіших до старіших.